ГО АПФ ініціює службове розслідування діяльності Першого заступника начальника ГУ ДФС у Харківській області Михайла Гагаркіна

Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт» звернулася до Голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова з проханням провести службове розслідування у відношенні Першого заступника начальника ГУ ДФС у Харківській області Гагаркіна Михайла Володимировича.

У зверненні зазначається, що єдиним досягненням, яким може похвалитися Гагаркін, є виконання планових показників збирання податків, хоча й це досягнуто шляхом витискування авансових платежів. У той же час, згідно із повідомленнями ЗМІ, в Харківській області існує 200 податкових ям та близько десятка конвертаційних центрів, з яких ліквідовано лише 17 податкових ям та один конвертаційний центр.

За даними Єдиного державного реєстру судових рішень (реєстраційні №№ рішень 1939504, 12355482, 22637411), в 2007, 2010 і 2012 рр Гагаркін М.В, будучи директором ТОВ «Естейт-Менеджмент», притягувався Київським районним судом м. Харкова до адміністративної відповідальності за статтею 163-1 ч. 1 КУпАП України, тобто за порушення встановленого законом порядку ведення податкового обліку. Більше того, судячи з рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 13.02.2014 р. (реєстраційний № 37360572) та інших аналогічних рішень, ТОВ «Естейт-Менеджмент» розглядалося органами податкової служби як податкова яма.

Напрошується припущення, що на високій посаді ділок прикриває із зиском для себе той тіньовий бізнес, яким займався до приходу на державну службу.

У декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Гагаркіна М.В. за 2014 рік відображено володіння лише одною машиною Daewoo Sens 2006 року випуску. Але Гагаркін М.В. користується великим і розкішним приватним автопарком. Сам він кілька разів публічно підтверджував у спілкуванні з громадськістю та журналістами, що у нього є багато машин, які він не приховує, бо може собі дозволити при його рівні доходів.

Таке зізнання Гагаркіна М.В. зафіксовано на відео та у публікаціях в Інтернеті та вказує на недостовірність його декларації.

Скандальна атмосфера навколо діяльності цієї посадової особи, суперечлива біографія та недостовірність його декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, на нашу думку, вказують на невідповідність Гагаркіна Михайла Володимировича займаній посаді.RSS