Держпродспоживслужба формує свій кадровий склад з пройдисвітів та корупціонерів

В нашій країні чиновнику, що потрапив у корупційний скандал достатньо трошки відсидітися на другорядній посаді, та через деякий час отримати ще краще призначення.

Нещодавній конкурс на посаду начальника Харківської Держпродспоживслужби доводить це. Переможцем конкурсу став Олександр Овчаренко. У лютому 2020 року Овчаренко приймав участь у конкурсі на зайняття посади першого заступника Голови ДПСС, та навіть не увійшов у сімку фіналістів. Однак, як зазначив президент ГО » Антикорупційний підприємницький фронт» Ігор Єгоров, він ніде не знайшов протоколу засідання конкурсної комісії щодо визначення фіналістів конкурсу на зайняття посади начальника Харківської ДПСС.

Фото: Фейсбук Овчаренко

У 2019 році Овчаренка з ганьбою звільнили з посади першого заступника ДПСС м. Києва через отримання двох поспіль негативних оцінок за результатами оцінювання його службової діяльності. Цікаво знає про ці віхи біографії Овчаренка перший віце-прем’єр-міністр України Олексій Любченко, який зараз може погодити його кандидатуру?

Зараз команду Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, може поповнити особа, що засвітилася на вимаганні хабаря у підприємця за безперешкодне проходження перевірки, а проти дружини Олександра Овчаренка колишнього прокурора Київської місцевої прокуратури № 7 Анни Кузьменко ДБР було відкрито кримінальне провадження через виявлені недостовірні відомості у декларації на суму 1,1 млн грн.

Це Овчаренко коментував у ЗМІ стан справ, та вжитті заходи реагування ДПСС у Києві щодо неодноразових масових отруєнь відвідувачів закладів мережи «Євразія» протягом 2017 – 2018 рр.
Але ДПСС у м. Києві позливала всі справи проти отруйників, та навіть за власним бажанням подала до суду клопотання про відкликання позову про застосування заходів реагування до відповідача, ресторану мережі «Євразія» (ТОВ «Суші Ленд») в якому отруїлися 29 киян.

На думку президента АПФ Ігоря Єгорова, який три роки був членом конкурсної комісії, при належній вправності учасників комісії від влади, можна протягнути в переможці конкурсу навіть ручного хом’ячка. Але призначення таких непротоплюваних персонажів, як Овчаренко це вже занадто. Це призначення ганьбить вже не тільки керівництво Держпродспоживслужби воно ганьбить все керівництво держави. Як там поживає ЗЕ команда, га?RSS