Держказначейство України дискримінує підприємців по мові!

Гаряча лінія Держказначейства України відмовилась реєструвати скаргу підприємців зі сходу України на невиплату їм коштів, тому що скаржники розмовляли російською мовою.

Про це ГО «АПФ» повідомили підприємці з Луганської області, які дев’ять місяців не можуть отримати від держави належні їм кошти, за виконані у  навчальних закладах регіону, ремонтно — будівельні роботи.

Для виконання робіт, підприємцями Луганщини було взято кредит для закупівлі необхідних будівельних матеріалів, але внаслідок невиконання своїх зобов’язань державою, банк забирає майно, яке було закладено для закупівлі матеріалів.

Представники ГО «АПФ» звернулися до заступника Голови Держказначейства України, з проханням надати оцінку неправомірним діям співробітників гарячої лінії  Держказначейства, та з метою сприяння розрахунку з  підприємцями.

Відповідь чиновника ошелешила, оскільки ми почули від нього, що він не бачить нічого поганого в тому, що «Держказначейство бере гроші, у того у кого вони є, та надає тим у кого їх немає».

Також, чиновники Держказначейства відкрито заявляють, що у першу чергу Держказначействопроводить розрахунки  з Дніпропетровською областю, але причин такої дискримінації інших областей України не називають.

Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт» вважає, що дії чиновників Держказначейства України,які дискримінують підприємців  сходу України по мовному питанню, за регіональною ознакою — це зрада національних інтересів, та свідома підтримка ворогів України, які спекулюють на мовному питанні, та на ідеях федералізму.

Таке зневажливе ставлення чиновників Держказначейства, до проблем підприємців сходу України, сприяє роздмухуванню сепаратистських настроїв серед підприємців, які чесним трудом заробляють собі на життя.

ГО «Антикорупційний підприємницький фронт» вимагає від керівництва Держави — зобов’язати Держказначейство вести відкриту та прозору діяльність, проводити розрахунки по незахищеним статтям, у першу чергу з підприємцями малого та середнього бізнесу за виконанні роботи на користь Держави, а потім вже з олігархічними бізнес – структурами, уникати дискримінації підприємців при проведенні розрахунків за регіональною ознакою, постійно звітувати перед громадськістю за свою діяльність.

Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт» (АПФ) – це громадське об’єднання правозахисного та антикорупційного спрямування, створене з метою створення умов безпечного ведення підприємницької та інвестиційної діяльності в Україні.

Сайт: https://apf.org.ua; e-mail: apf@apf.org.ua

Контактна особа: Ігор Єгоров, тел. 050 240 16 87 RSS