Кримські сепаратисти захоплюють морські порти, які до того багато років обкрадали

Кримський депутат-сепаратист Олександр Котовский здійснив захват Кримського республіканського підприємства «Порт- Термінал» у м. Керчі, який перебуває у державній власності України.Раніше на Котовського неодноразово порушувалися кримінальні справи.

 Брат Котовського забезпечує охорону маріонеткового «прем’єра» Криму Аксьонова. Також він є одним з керівників організації «Фонд підтримки ГУ СБУ в АРК», яка з 2010 року незаконно отримувала «благодійну допомогу» з каси порту.

Під виглядом благодійності сепаратисти присвоювали державне майно України. Такі корупційні схеми діяли підприкриттям керівників Міністерства інфраструктури України.

Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт протягом 2013 року  неодноразово звертала увагу керівництва Міністерства інфраструктури на злочинні дії Котовського, такі як вимагання, розтрата коштів державних портів, нанесення збитків у особливо великому розмірі державному підприємству «Ялтинський морський торговельний порт».

Колишній Міністр інфраструктури Володимир Козак, не звертаючи уваги на злочини свого підлеглого, у 2013 році призначив Олександра Котовського начальником ялтинської філії Адміністрації морських портів України.

Президенту ГО «АПФ» Ігорю Єгорову за його активну позицію у виявленні злочинних оборудок у державних морських портах в Криму погрожували, зламали комп’ютер та викрали робочі документи.

Громадська організація «Антикорупційний підприємницький фронт» (АПФ) – це громадське об’єднання правозахисного та антикорупційного спрямування, створене з метою створення умов безпечного ведення підприємницької та інвестиційної діяльності в Україні.

Сайт: https://apf.org.ua/; e-mail: apf@apf.org.ua

Контактна особа: Ігор Єгоров, тел. 050 240 16 87.RSS