У медзакладах столиці монопольно присутній один надавач ритуальних послуг

23 листопада у прес-центрі ІА «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція на тему «Проблеми конкурентного середовища на ринку похоронних послуг та організації цвинтарів». У своєму виступі президент громадської організації «Антикорупційний підприємницький фронт» Ігор Єгоров зазначив, що на сьогоднішній день ринок надання ритуальних послуг перебуває у ситуації збереження монопольного становища окремих компаній.

Фото:  Інтерфакс-Україна

«На сьогодні більшість приміщень у медичних установах Києва передано в оренду однієї компанії. Це було зроблено ще до набрання чинності законом про оренду державного та комунального майна, згідно з яким такі активи можуть виставлятися в оренду тільки шляхом відповідних аукціонів», – заявив він на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» у вівторок.

За словами Єгорова, у законопроекті щодо демонополізації ринку ритуальних послуг, який зараз розробляється робочою групою (Робоча група Комітету з розробки проекту Закону України про реформування сфери поховання та демонополізації ринку ритуальних послуг – ред.), передбачено заборону доступу комерційних структур на територію медустанов.

Фото:  Інтерфакс-Україна

У заході також прийняли участь:

  • адвокат, заслужений юрист України, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань екології, природокористування, водних ресурсів, полювання, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Роман Титикало;
  • голова Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Дмитро Корчак.


RSS