Антикорупційний підприємницький фронт бажає знати, як живуть чиновники, що рахують наші гроші

ГО «Антикорупційний підприємницький фронт» надіслав інформаційний запит до Держказначейства України, з проханням, надати копії декларацій  керівників  Державної казначейської служби України. Ми бажаємо знати, які статки декларують чиновники, що розпоряджаються грошима Держави.

Розпорядник інформації:                                          Державна казначейська служба України

                                                                                 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6

Запитувач інформації:                                              Громадська організація

                                                                                 «Антикорупційний підприємницький фронт»

                                                                                 01001 м. Київ, вул.. Прорізна 9 оф. 20-А

                                                                                 Тел. 044-223-78-18, 050-240-16-87,

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічноїінформації, прошу надати наступну інформацію:

  1. Копію декларації про майно, доходи, витрати та фінансові зобов’язання за 2013 рік, Голови Державної казначейської служби України, Слюз Тетяни Ярославівни.
  2. Копію декларації про майно, доходи, витрати та фінансові зобов’язання за 2013 рік, першого заступника Голови Державної казначейської служби України, Даневича Олександра Степановича.
  3. Копію декларації про майно, доходи, витрати та фінансові зобов’язання за 2013 рік, заступника Голови Державної казначейської служби України, Скирти Віктора Борисовича.

Якщо інформація у декларації має ознаки інформації з обмеженим доступом, прошу надати для ознайомлення ту інформацію, доступ до якої не обмежений. Відповідно до частини 7 ст. 6. «Про доступ до публічної інформації» «обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ.  Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений»

Інформацію на запит на виконання умов ч.1 ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» прошу надати не пізніше 5 робочих днів з моменту отримання запиту ГО «Антикорупційний підприємницький фронт» за адресою: 01001 м. Київ, вул. Прорізна 9 оф. 20-А;

Президент ГО

«Антикорупційний підприємницький фронт»                                 Єгоров І.А RSS