Заява до Міндоходів, щодо можливого ухилення від сплати податків ДП «Ялтинський морський торговельний порт»

16.12.2013; №16/з-17/13

Міністерство доходів і зборів України

04655, м. Київ-53, Львівська пл., 8

Громадська організація

«Антикорупційний  підприємницький фронт»

01001 г. Киев , вул. Прорізна 9 оф . 20- А

тел.044-223-78-18 , 050-240-16-87

  Заява

Звертаємось до вас з проханням, здійснити детальну перевірку інформації, що до можливого ухилення, керівництва держаного підприємства «Ялтинський морський торговельний порт»(місцезнаходження: 98600, Автономна Республіка Крим, місто Ялта, вулиця Рузвельта, будинок 3, ЄДРПОУ 01125591),  від сплати податків у великому розмірі, та використання обладнання, майна та об’єктів державного підприємства у тіньовій економіці, тобто у веденні  господарської діяльності, поза державним обліком та контролем.

Державна виконавча служба України  18.02.13р. на виконання рішення Господарського Суду в АРК від 22 листопада 2012 р. у справі 5002-22/2834-12, відкрила виконавче провадження та розпочала примусове стягнення боргу з Державного підприємства «Ялтинський морський торговельний порт».

Державна виконавча служба України, проводячи примусові заходи, стосовно виконання рішення суду, наклала арешт на всі розрахункові рахунки цього державного підприємства. Також арешт був накладений, й на казначейські рахунки  ДП «Ялтинський морський торговельний порт». 

Таким чином, Державне підприємство «Ялтинський морський торговельний порт» не могло з моменту накладення арешту на свої рахунки у законний спосіб проводити розрахунки, офіційно, та  вільно і самостійно розпоряджатися коштами від своєї діяльності.

З засобів масової інформації та з офіційно розповсюдженої інформації представниками «Ялтинського морського торговельного порту», та Мінінфраструктури, нам стало відомо,  що ДП  «Ялтинський морський торговельний порт» з початку круїзної навігації  у 2013 р. , тобто, вже після накладення арешту на всі розрахункові розрахунки, прийняв біля 35 круїзних лайнерів під іноземним прапором.

Судна заходи, здійснювалися, ще до утворення  ДП «Адміністрація морських портів України», та формування розподільчого балансу ДП «Ялтинський морський торговельний порт»» та перерозподілу його прав, обов’язків та майна.

Усі іноземні судна, які заходили до ДП «Ялтинський морський торговельний порт» повинні були сплатити портовий збір, та оплатити усі інші послуги порту у іноземній валюті.  Ці валютні надходження, повинні були зарахуватися, на розрахункові  рахунки ДП «Ялтинський морський торговельний порт», та надійти до бюджету Держави.

Виходячи з того, що на рахунки  ДП «Ялтинський морський торговельний порт» накладений арешт, та всі  рахунки ДП «Ялтинський морський торговельний порт» після всіх судно заходів та обслуговування круїзних лайнерів залишились порожні, у нашої громадської організації  «Антикорупційний підприємницький фронт», ціллю діяльності якої є боротьба з корупцією в органах державної влади, виникло питання,  — куди поділись гроші сплачені круїзними лайнерами?

Можливо, усі ці надходження, були зараховані посадовими особами ДП «Ялтинський морський торговельний порт», по підробленим документам на поставні компанії та  переведені в готівку.

Також невідомо, куди зникають кошти, отриманні ДП «Ялтинський морський торговельний порт»  за перероблені вантажі?

Так, за одинадцять місяців 2013 року  ДП «Ялтинський морський торговельний порт» перероблено 131. 91 тис. тон. вантажів у своїх терміналах.  ( інформація з офіційного сайту ДП «Адміністрація морських портів України»).  Але, на  розрахункові рахунки  ДП «Ялтинський морський торговельний порт», ці грошові кошти, також не надходили.

Просимо Вас провести ретельну перевірку наданої  інформації, та у  разі її підтвердження прийняти заходи, що до унеможливлення ухилення від сплати податків та сбірів, посадовими  особами ДП «Ялтинський морський торговельний порт».

 

О вчинених заходах, стосовно наданої інформації, просимо надати письмову відповідь,  відповідно до ЗУ «Про звернення громадян»

Президент ГО

«Антикорупційний підприємницький фронт»                  Єгоров І.А RSS