Повторний інформаційний запит до Мінінфраструктури, щодо надання розподільчого балансу Ялтинського порту

10.12.2013

№ 10/и-23/13

Розпорядник інформації:                                               Міністерство інфраструктури України

01135 м. Київ, пр-т Перемоги 14

Запитувач інформації:                                                  Громадська організація

«Антикорупційний підприємницький фронт»

01001 м. Київ, вул.. Прорізна 9 оф. 20-А

Тел. 044-223-78-18, 050-240-16-87,

 

 

  ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

          Згідно з Наказом міністерства інфраструктури України від 19 березня 2013 року N 163 Про заходи щодо реорганізації державних підприємств морського транспорту та утворення державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (далі Наказ), державні підприємства морського транспорту, були реорганізовані  шляхом виділу стратегічних об’єктів портової інфраструктури, іншого майна, прав та обов’язків стосовно них, відповідно до розподільчих балансів, та внаслідок виділу, було створено Державне Підприємство «Адміністрація морських портів України».

Відповідно до Наказу, були утворенні комісії з реорганізації державних підприємств морського транспорту у частині майна, прав та обов’язків, відповідно до розподільчих балансів.

Відповідно до Наказу, у строк до 05.04.2013 комісії повинні провести в установленому порядку інвентаризацію майна державних

підприємств морського транспорту, що реорганізуються, станом на 31.03.2013.

Відповідно до Наказу, комісії повинні скласти у відповідності до документів, розроблених на виконання пункту 2 наказу Мінінфраструктури від 08.02.2013 N 80 «Щодо забезпечення проведення реорганізації державних підприємств морського транспорту», розподільчі баланси державних підприємств морського транспорту, що реорганізуються, станом на 01.05.2013 та разом зі звітами Комісій в термін до 24.05.2013 подати їх на затвердження до Міністерства.

Відповідно до Наказу, після проведення державної реєстрації Адміністрації морських портів України, головам Комісій передати, а голові Адміністрації морських портів України прийняти на баланс майно, права та обов’язки державних підприємств морського транспорту, що реорганізуються, згідно із затвердженими Міністерством розподільчими балансами та актами приймання-передачі.

Відповідно до Наказу, контроль за виконанням цього Наказу,  покласти  на заступника Міністра Демидовича Д. В.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію: 

1. Затверджену Мінінфраструктури копію розподільчого балансу Державного Підприємства «Ялтинський морський торговельний порт», який Комісія з реорганізації, на виконання Наказу, надала на затвердження до Міністерства інфраструктури України. 

2. Затверджені Мінінфраструктури копії  звітів Комісії,  стосовно реорганізації  ДП «Ялтинський морський торговельний порт», які згідно з Наказу були передані на затвердження до Мінінфраструктури. 

Відповідно до ч. 3. ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

Відповідно до ч. 7 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», «…обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ.

Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений», таким чином, якщо запитувана інформація, має ознаки інформації з обмеженим доступом, прошу надати для ознайомлення ту інформацію, доступ до якої не обмежений, а також повідомлення, ким саме, та в зв’язку із чим, обмежено доступ до інформації, яка не надається.

        Також повідомляємо, що у разі ненадання запитуваної інформації, будемо змушені звернутися до Народних депутатів України,правоохоронних органів, та ініціювати проведення розслідування стосовно діяльності комісії, яка проводила реорганізацію ДП «ЯМТП», що до можливого виведення майна ДП «ЯМТП» з державної власності під час реорганізації, та інших порушень при складанні розподільчого балансу.

 

Інформацію на запит на виконання умов ч.1 ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» прошу надати не пізніше 5 робочих днів з моменту отримання запиту ГО «Антикорупційний підприємницький фронт» за адресою: 01001 м. Київ, вул. Прорізна 9 оф. 20-А;

 

Президент ГО

«Антикорупційний підприємницький фронт»                                   Єгоров І.А

 RSS