Інструкція, як на членстві у громадській раді заробляти бабло

Чудовий приклад, нещодавно підкинула Громадська рада при АРМА. Чистоту своїх методів АРМА показала ще на етапі створення цієї громадської ради (докладно про це писав телеграм канал «Арма: Искуство воровать»). Нагадаємо: тоді рішення по кожному кандидату розглядалося корумпованим керівництвом АРМА мало чи не під мікроскопом, щоб набрати тільки «корисних» людей.

І ось днями у фейсбуці з’явилась новина , що 8-9 вересня 2020 року Громадська рада при АРМА разом з партнерами БЕЗКОШТОВНО запрошують всіх зацікавлених осіб взяти участь у онлайн-форумі, присвяченому практичним питанням управління арештованими активами у 2020 році.

На сайті заходу також чітко вказано, що він БЕЗКОШТОВНИЙ. Але! Гортаємо нижче — і бачимо красиву кнопку із текстом «Оберіть пакет участі».

Перейшовши за посиланням , бачимо одразу ТРИ варіанти участі у заході, організованому Громадською радою при АРМА. Перший пакет — «Економ» — дійсно безкоштовний. Він дає можливість 2 дні дивитися онлайн-трансляцію форуму на сайті або в YouTube.

Вартість другого пакету — 1799 грн (поки ще доступний зі знижкою за 1199 грн). Він передбачає вже додаткові послуги: спілкування в чаті (от тільки з ким?) та Доступ до презентацій»

Третій пакет участі можна замовити зі знижкою за 1799 грн, потім його ціна виросте до 2299 грн. За ці кошти вам пропонують додатково 10 днів доступу до відеозапису семінару та Електронний сертифікат учасника. На сайті є його зразок.

C:\Users\Acer\Desktop\arma-svid-2020_0-9.jpg

Давайте розглянемо цей цікавий «документ». Зверху, в лівій частині розташований логотип Громадської ради, знизу — підпис її голови, Ольги Касьян. В правій же частині бачимо логотип компанії «Полілог Груп» і підпис керівника – Анастасії Баклан.

Компанія Полілог заявлена на сайті заходу, як оператор форуму. Недовгий пошук в інтернеті дає інформацію про цього оператора. Так, на сайті ГО «Асоціація експертів будівельної галузі та на сторінці громадської ради при Мінрегіоні ТОВ «Полілог Груп» вказане, як… Центр бізнес-освіти у будівництві та ЖКГ. Яке тоді відношення він може мати до АРМА — незрозуміло.

Виходить, що учасник заходу, заплативши гроші за самий дорогий пакет участі у Форумі з проблемних активів, організований консультативно-дорадчим органом при АРМА, в положенні якого явно немає пунктів про можливість організації та проведення платних заходів, у підсумку ще й отримає свідоцтво, підписане керівником «Центру бізнес-освіти у будівництві та ЖКГ»))

Та на цьому зашквар не закінчується, адже ще не всі способи зрубити грошей використані. На сайті заходу є ще й розділ для спонсорів, для яких також розроблені різні пакети участі. За договірну з організаторами суму можна стати генеральним діловим партнерам форуму, генеральним спонсором форуму…

Очевидно, що на зароботок бабла отримана згода зашквареного керівництва АРМА, які на нашу думку, не тільки в темі, а й в долі.RSS