Ахметов не сплатив у бюджет Києва більше 10 мільйонів за реконструкцію ЦУМу!

ТОВ «Столичний ЦУМ» у переліку боржників по сплаті пайової участі на розвиток соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури міста Києва.  Заборгованість ТОВ «Столичний ЦУМ» до бюджету міста складає 10 497 250  грн.

Таку інформацію надав департамент економіки та інвестицій КМДА у відповідь на інформаційний запитгромадської організації «Антикорупційний підприємницький фронт», стосовно переліку юридичних осіб, яки є замовниками (інвесторами), будівництва та мають заборгованість по сплаті пайових внесків  за 2012, 2013, 2014, 2015 роки. У переліку наданому КМДА  — 126 юридичних та фізичних осіб боржників, але на думку Ігоря Єгорова президента «АПФ»,  перелік є далеко не повним.

Проте КМДА не надала ГО «АПФ» запитувану інформаціюстосовно кількості відкритих виконавчих проваджень зі стягнення заборгованості з боржників-будівельників, що не сплатили пайові внески до бюджету Києва, пообіцявши відповісти пізніше.

На питання стосовно переліку об’єктів у місті Києві, яки були введені в експлуатацію без сплати пайових внесків, та перелік інвесторів(замовників) юридичних осіб, замовників будівництва будь яких об’єктів, яки оголосили себе банкрутами, та не сплатили  до бюджету Києва пайову участь за останні три роки КМДА не надала відповідь взагалі, зазначивши, що не володіє такою інформацією.RSS