Для будівельних компаній, які потерпають від псевдо-активістів

Ваше законне будівництво блокують псевдо — активісти? У нас є рішення!

ГО «Антикорупційний підприємницький фронт» (АПФ) допоможе будівельним компаніям захиститися від псевдо-активістів, надасть фізичну, та інформаційну підтримку.

За час своєї діяльності практично кожен забудовник в якійсь мірі стикався з вимаганням з боку псевдо-активістів. Дії псевдо — активістів спрямовані на формування негативного сприйняття будівельного об’єкта у потенційних покупців і громадськості.

Псевдо-активісти та забудовник

Для отримання відступних від будівельної компанії, так звані борці з незаконними забудовами фізично блокують об’єкт, б’ють, та залякують персонал, псують будівельну техніку. Вони також залучають псевдо-експертів, які поширюють в ЗМІ і соц. мережах безпідставні звинувачення на адресу забудовника.

В ПІДСУМКУ:

  • будівельна компанія несе репутаційні та матеріальні збитки;
  • громадська думка проти забудовника;
  • Покупці побоюються, що будинок не буде зданий, не купують квартири, будівництво стоїть.

МИ ПРОПОНУЄМО:

ФІЗИЧНИЙ ЗАХИСТ БУДІВЕЛЬНОГО ОБ’ЄКТА

Підготовлений та вмотивований колектив нашої громадської організації дасть відсіч псевдо-активістам при спробі нанесення шкоди будівельному обладнанню.

ІНФОРМАЦІЙНУ ПІДТРИМКУ

  • З’ясуємо, хто стоїть за вимагачами. Зберемо інформацію про дійових осіб.
  •  Підготуємо статті по ситуації і розмістимо в ЗМІ і соц мережах, візьмемо коментарі у лідерів думок, експертів галузі, політиків.
  •  Підготуємо звернення від нашої організації в органи влади і правоохоронні структури.
  • Зробимо публічні запити по вашій проблемі до органів влади від імені офіційних ЗМІ.
  •  При необхідності оперативно підготуємо і проведемо публічну прес-конференцію в будь-якому інформагентстві Києва, на якій озвучимо проблему, перевівши її в публічну площину, що унеможливить для атакуючої сторони реалізувати свої плани
  •  Швидко організуємо і надішлемо знімальну групу на місце події (рейдерська атака, блокування будмайданчика і ін.) Для фіксації подій на професійні носії. При необхідності підготуємо відеосюжет і розмістимо його на центральних телеканалах, та YouTube.

У нас також є своє офіційно зареєстроване інформаційне агентство.

Ми допомагаємо тільки законослухняним забудовникам, які мають в наявності необхідну дозвільну документацію для ведення будівельних робіт.

Будемо раді співпраці. Ви можете задати будь-які питання по т. + 38 (050) 240 16 87

RSS