Допомога іноземному судновласнику

2013 рік. Іноземна компанія-власник порома Ялта-Стамбул попросила АПФ допомогти стягнути 100 тис. Євро з Ялтинського порту за збитки, які понесла компанія з вини неправомірних дій керівництва порту, яке заблокувало порому вихід в море за нібито заборгованість в оплаті портових зборів.
За твердженням судновласника, портовики відкрито вимагали хабар. Компанія подала позов до суду, який зобов’язав Ялтинський порт відшкодувати збитки. Однак, виконавча служба не змогла реалізувати судове рішення, оскільки порт, відкриваючи нові розрахункові рахунки, унеможливив примусове списання коштів Що було зроблено:
  1. Ми провели перемовини з  керівництвом ДП «Адміністрація морських портів України» щодо погашення боргу.
  2. Ми публічно вимагали звільнити керівника Ялтинського порту.
  3. Направленна нами заява в Міндоходов і зборів про ухилення від сплати податків Ялтинським морпортом в зв’язку з постійно порожніми розрахунковими рахунками створила додатковий важіль тиску на недбайливе керівництво Ялтинського порту. Ми знайшли проблемні тригери в діяльності АМПУ і зробили запити щодо надання інформації, яку чиновники АМПУ на той момент не сильно хотіли розголошувати
  4. Зібраний і опублікований матеріал про неправомірну діяльність керівника Ялтинського порту, викликав серйозний резонанс в галузі.
Результат: на чергових перемовинах  голова АМПУ прогарантував выплату боргу.
RSS