АНТИКОРРУПЦИОННЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКИЙ ФРОНТ
АНТИКОРРУПЦИОННЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКИЙ ФРОНТ
ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

Атаку податківців на національну книготорговельну мережу «Буква» пов’язують із замовленням антиукраїнського московського видавництва «Ексмо»

Громадська організація "Антикорупційний підприємницький фронт" звертає увагу правоохоронних органів на необхідність належного і невідкладного реагування на критику в засобах масової інформації щодо кримінального переслідування Національної книготорговельної мережі "Буква" з сумнівних та сфабрикованих підстав.

Станом на сьогодні ситуація остаточно вийшла за межі правового поля та потребує термінового втручання найвищого керівництва України, правоохоронних органів, тощо.

За словами генерального директора Національної книготорговельної мережі "Буква" Костянтина Климашенка, починаючи з 23 вересня 2015 року податкова міліція України проводить обшуки, опечатує приміщення магазинів Національної книготорговельної мережі "Буква" та скопом, в поліетиленових пакетах вивозить документи компанії та особисті речі її співробітників.

Доступ до приміщень, що належать підприємству, заблоковано як для клієнтів, так і для працівників мережі книгарень «Буква».  На співробітників мережі чиниться психологічний тиск, їх помешкання теж обшуковуються.

Сфабриковано кримінальне провадження про ухиляння від сплати податків у особливо великих розмірах. При тому, що ніяких документальних підтверджень або свідчень не надається ані керівництву підприємства, ані його адвокатам. Більш того, юристам та адвокатам підприємства, його працівникам чиняться незаконні та зухвалі перешкоди щодо здійснюваної ними діяльності.

Складається враження, що податкова міліція, яка через місяць має бути ліквідована, вирішила "взяти великий куш" перед "дембелем" і без зайвих церемоній виконує замовлення московських конкурентів Національної книготорговельної мережі "Буква".

Репресії податківців проти національної мережі книгарень «Буква»  унеможливлюють підприємницьку діяльність, погіршують бізнес-клімат у державі, створюють негативний імідж Україні, ставлять під загрозу реалізацію програми реформ Президента України Петра Порошенка та Кабінету міністрів України. 

Особливе занепокоєння викликає наявність підтвердженої інформації про замовний характер цих незаконних дій, здійснюваних на користь відомого московського видавничого концерну «Ексмо», що видає сепаратистську та антиукраїнську літературу.

Громадська організація "Антикорупційний підприємницький фронт" вимагає від Державної фіскальної служби та податкової міліції України  припинити незаконні та корупційні дії, спрямовані на захоплення контролю над українськими книгарнями Національної мережі «Буква» або їх фактичне знищення. А також, просить уваги та контролю над ситуацією, що склалася, з боку СБУ, ҐПУ та вищих посадових осіб України. 

twitter.com facebook.com vkontakte.ru blogger.com livejournal.ru memori.ru google.com yandex.ru
Комментариев: 5
  
  • Комментариев: 5

  • Вконтакте

  • Facebook:

  • Disqus

  • пусть расскажут,сколько раз меняли фирму,как перевелись на фоп,по несколько человек на магазин,сколько посокращали людей,как принудительно переводили на пол ставки.как не заплатили людям деньги за месяц тяжкого труда,с утра до ночи!(человекам 20 приблизительно)как наказывают людей,снимая зарплаты!это пусть расскажут!и это ещё не всё..пусть расскажут.какие они "порядочные"

  • :-):-):-):-):-):-):-):-)за столько лет отмывания денег.пора бы...крыша сдулась что ли)))

  • интересно..сколько заплатили?

   и почему apfadmin,банит другие коменты?

  • Комментарии на сайте проходят премодерацию. Сообщения не несущие смысловой нагрузки, отправленные с одного IP-адесса, но с разными именами, не публикуются.

  Оставьте комментарий!

  grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

  Комментарий будет опубликован после проверки

  Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

  Авторизация  Facebook.

  (обязательно)

  A PHP Error was encountered

  Severity: Notice

  Message: Undefined index: tc_vk_apiid

  Filename: blocks/comments-vk.php

  Line Number: 15